Co z tego życia?

Witam.

Znów poniedziałek :) życie jest piękne bo tak regularnie zatacza koło. Całe pięć dni oczekiwania na weekend, weekend który szybko mija i znów ukochany przez wszystkich poniedziałek. Gdyby nie jakieś poza-zawodowe zajęcia, można by wpaść w monotonię.

Dlatego ważne jest, żeby dostarczać sobie wrażeń i wspomnień, bo wszystko przemija i jedyne co pozostaje, to właśnie wspomnienia. My się oddalamy od tego co było, idziemy na przód, a wspomnienia pozostają w danym miejscu i czasie, o ile o nich nie zapomnimy, zawsze tam będą. Wystarczy myśl, obraz, czy zapach, by znów nas przenieść do tamtego miejsca i czasu.. czyż to nie jest fascynujące? Ale to największa prawda, usłyszana w filmie Zmróż oczy: ”rzeczy nie mijają, tylko się oddalają. Wydaje Ci się, że mijają, ale nie mijają, tylko Ty się od nich oddalasz. To one stoją, a Ty lecisz”…

Ale wspomnienia z pracy też są miłe. Chyba najważniejsi są współpracownicy (i oczywiście szef) jesli są beznadziejni nawet najlepsza praca nie będzie sprawiała satysfakcji. Ja natomiast mam całkiem sympatycznych współpracowników, nie pozbawionych poczucia humoru, ani szaleństwa. Więc czasem jest naprawdę zabawnie.

Dlatego nasza agencja pracy Łódź nie jest tak strasznym miejscem, by poniedziałek był dla mnie koszmarem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.