Co ciekawego w Łodzi?

W taki dzień jak dziś wybitnie nie chce mi się pracować. Nie tylko z powodu upałów, ale dlatego że co drugi dzień jest wolne. Kto mógł to zorganizował sobie cały tydzień wolny, u mnie niestety nie było to możliwe gdyż moja praca wymaga regularności i nie mogę sobie pozwolić na 9-cio dniową przerwę.

W taki tydzień jak ten można dostać rozdwojenia jaźni ;) wolne co drugi dzień tak rozleniwia człowieka, że jakoś trudno jest się zmotywować do pracy. Dlatego właśnie postanowiłem zrobić sobie chwilę przerwy i dodać nowy wpis, niestety moja agencja pracy Łódź przy natłoku różnego rodzaju obowiązków została odstawiona na bok i niestety też zapomniana.

Jeśli ktoś jak ja został na majówkę w Łodzi na pewno nie będzie się nudził. Ponieważ sezon grillowania się rozpoczął w każdym większym parku i w wielu ogródkach można znaleźć grupki zajadających kiełbasę osób. Po jedzeniu warto wybrać się na spacer do parku czy zoo. Dla ochłody można napić się piwa w ogródku kawiarni, wybrać się nad wodę albo pojeździć na łyżwach.

A nocą? Każdego dnia do wyboru będzie co najmniej kilka koncertów, w zależności od upodobań każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli nie muzyka, to może kino czy teatr.. Zawsze lubiłem to w dużych miastach, że oferują tak wiele atrakcji, że nie sposób się nudzić.

Możliwość komentowania jest wyłączona.